Netikėtai sulaukę kvietimo apsilankyti „Žiburėlio“ bibliotekoje, suskubome surengti išvyką. Lapkričio 14 dieną 1c klasės mokiniai jau žingsniavo į biblioteką.

Mus maloniai sutiko trys darbuotojos, kurios pasiūlė pasižvalgyti po knygų karalystę. Pirmokai susidomėję vartė gražiausiais piešiniais iliustruotas knygas, įvairiausius vaikiškus žurnaliukus, dalijosi vieni su kitais įspūdžiais. Tie, kurie jau moka skaityti, prisėdę ant kėdžių, skaitė. Viena iš darbuotojų parodė dvi labai ypatingas knygas, esančias bibliotekoje: didžiausią ir mažiausią. Daugelis norėjo pakilnoti sunkiausią knygą ir pajusti jos svorį. Susidomėjimui atlėgus, klausėmės Justinos skaitomos knygelės „Vilkas ir ėriukas“, Austėjos – „Ežiukas ir ponia“.

Mokiniai šioje bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, tačiau tikiu, kad sugrįš dar ne kartą. Norėčiau, kad jie knygą pamiltų kaip tikrą draugą ir prisimintų žymaus rašytojo žodžius: „Kai matau, kai žmonės, nežinodami, ką veikti, prasimano apgailėtinų užsiėmimų ir pramogų, aš ieškau knygos ir tariu sau: vien šito pakanka visam gyvenimui“ (F. Dostojevskis).

                                                                        1c klasės mokytoja Dainora

© 2016. Visos teisės saugomos