Antradienį mokykloje vyko linksma ir smagi mikrorajono darželių šventė „Mažieji talentai 2016“. Susirinko 6 lopšelių-darželių vaikučiai: „Rugelio“, „Riešutėlio“, „Žvaigždutės“, „Taikos“, „Paparčio“,  „Jūratės“.

Šventės pradžioje susirinkusius mokyklos svečius pasveikino mokyklos pavaduotoja V. Jeleniauskienė. Pavaduotoja pasidžiaugė, kad į tradicinį renginį susirinko gausus būrys dalyvių ir palinkėjo jiems visiems sėkmės. Po to mažuosius talentus sveikino 1e klasės mokiniai. Jie atliko smagią dainelę „Rainiukų mokykla“. Buvo pristatyta vertinimo komisija: pavaduotoja V. Jeleniauskienė, muzikos mokytoja A. Mikolaitienė, pradinių klasių mokytoja A. Šimkevičienė.

Prasidėjo šventė. Pirmieji pasirodė lopšelio-darželio „Rugelis“ vaikučiai. Jie linksmai dainavo ir raiškiai deklamavo apie rudenį bei savo smagias dieneles darželyje. Vėliau pasirodė „Taikos“ spalvingas vokalinis ansamblis, kuris džiugiai ir skambiai dainavo apie snaiges. Dvi šaunios „Riešutėlio“ solistės drąsiai dainavo ir užkrėtė visus dar geresne nuotaika. Gausus būrys „Žvaigždutės“ auklėtinių ne tik puikiai dainavo, bet ir smagiai šoko. Po džiugių dainų „Jūratės“  vaikai rodė žaismingą mankštelę ir ragino visus pasimankštinti. Svečių programą užbaigė „Paparčio“ auklėtiniai. Jie šoko nuotaikingą ir smagų šokį. Visiems dalyviams žiūrovai negailėjo plojimų.

Kol komisija tarėsi, svečiams koncertavo 4b klasės mokiniai ir sudainavo dainelę „Traukinys“.

Komisija po ilgų svarstymų nusprendė, jog laimėjo visi. Visi buvo puikiai pasiruošę, gražiai dainavo, šoko, deklamavo, vaidino, buvo drąsūs, dailiai apsirengę. Šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, taurėmis, saldžiomis staigmenėlėmis. 

                                                                                                     Mokytojos Rasa ir Remigija

 

© 2016. Visos teisės saugomos