Vasario 27 dieną Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko netradicinės literatūros pamokos 5c, 4b, 2c, 1c ir 1e klasių mokiniams. Pamokose dalyvavo rašytojas Dainius Šukys.

Menininkas vaikams pristatė savo dvi naujausias pasakų knygeles – „Skaniausias vaikas“ ir dar visai spaustuvės dažais kvepiančią, šviežutėlę „Blynų slibinas“. Pamokos pradžioje knygų autorius mokinius supažindino su knygelių herojais, žaismingai apie juos pasakojo įtraukdamas ir pačius vaikus. Vėliau mokinių laukė kūrybinė užduotis – pasidaryti vieną knygos herojų, raganos katiną. Bendradarbiaudami ir pasitardami su rašytoju mokiniai gamino katinus – karpė, klijavo, piešė ir spalvino.  Vėliau visi drauge kūrė istoriją ir pristatė ją klasės draugams. Linksmą darbą mokiniai užbaigė namuose – sukurdami jau savo pasaką ar pasakėčią, kurių pagrindinis herojus – pačių pasigamintas raganos katinas.

Norintieji galėjo įsigyti Dainiaus Šukio pasakų knygų, taip pat ir spalvingų plakatų – pamokų tvarkaraščių. Knygeles bei plakatus autorius ne tik parašė, bet pats ir iliustravo.

 Lietuvių k. mokytoja Renata Katilienė

© 2016. Visos teisės saugomos