Mūsų mokykloje gausu renginių, skirtų Pasaulinei Žemės dienai. Tačiau mūsų mokinukai aktyviai įsitraukia ir į už mokyklos ribų vykstančius Žemės dienos renginius.

Šiemet, kovo 23 dieną, turėjome galimybę dalyvauti Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazijoje anglų kalbos ir gamtos bei muzikos  integruotoje konferencijoje „Do you know that...?“. Konferencijoje dalyvavo mūsų mokyklos 4d ir 4b klasės mokiniai: Giedrius Markauskas, Viltė Kairytė, Enrika Lelevičiūtė, Austėja Gurklytė, Olivija Grigaliūnaitė, Tija Benediktavičiūtė. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su Naujamiesčio gimnazistais angliškai pristatė pasirinktas gyvūnų rūšis bei įdomybes apie juos, dalyvavo darbo grupėse, klausėsi nuostabaus Naujamiesčio choro dainų, atliekamų anglų kalba bei skirtų Žemės dienai.

Esame labai dėkingi anglų kalbos mokytojai Eglei Čepulienei ir visai gimnazijos mokytojų komandai bei administracijai už šiltą, įdomų priėmimą Naujamiestyje. 

Anglų kalbos mokytojos Inga Subačienė ir Vilija Raicevičienė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos