Saulėtą kovo 23-iosios rytą Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai sustojo kieme į draugystės ratą. Tai vienas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ renginių.

Tą pačią dieną mokyklos salėje vyko šventė – viktorina  „Draugystės ratas“. Į renginį atvyko ir svečiai iš lopšelių-darželių „Jūratė“, „Pasaka“, mokinių tėveliai. Mokiniai turėjo atlikti užduotis, lavinančias komunikavimo, pažinimo, iniciatyvumo, kūrybingumo, asmeninę ir kultūrinę kompetencijas.

Mokiniai, susibūrę į komandas, parodė savo namų darbus – prisistatymus. Viktorinos dalyviai ruošė plakatus, koks turi būti tikras draugas, turėjo įsiminti kuo daugiau mandagumo žodžių, sprendė kryžiažodžius, ieškojo skirtumų paveikslėliuose, dėliojo dėliones, turėjo išgirsti ir suskaičiuoti dainoje žodžius „meilė“, šoko, dainavo. Mokiniai žiūrėjo animacinį filmą apie konfliktinę situaciją ir ieškojo jos sprendimo būdų.

Atlikę užduotis mokiniai reflektavo. Kiekviena komanda įsivertino, analizavo, kas buvo įdomu, naudinga, lengva, sunku.

Komandos apdovanotos pagyrimo raštais ir dovanėlėmis. Dalyviai liko patenkinti bendra veikla ir draugiškai praleistu laiku. Mokinių parengti plakatai papuošė mokyklos erdves. 

B. Gilienė, spec. pedagogė

© 2016. Visos teisės saugomos