Labai džiugu, kad smagūs tradiciniai antrokų ir jų anglų kalbos mokytojų susitikimai konkurse „English for fun“ tęsiasi. Šį kartą balandžio 4 dieną svečiavomės Panevėžio rajono Juozo Zikaro gimnazijoje.

Scenoje prisistatė net septynių mokyklų komandos: Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazijos, Pažagienių mokyklos-darželio, Velžio gimnazijos, Raguvos gimnazijos, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir mūsų mokyklos.

Mūsų mokyklai atstovavo šie šaunūs antrokai: Gabrielius Budreika (2b), Ugnė Butkytė (2b), Rusnė Glinskytė (2b), Grantas Oniūnas (2c), Lukas Gaidelis (2d). Komandos atliko įdomias angliškas užduotis, žaidė žaidimus, šoko diskotekoje. Konkurse visi puikiai atliko užduotis, džiaugėsi savo  anglų kalbos žiniomis, naujais draugais ir gautais diplomais.

Burtai lėmė, kad kitas susitikimas vyks Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje.

O mes norime padėkoti Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos anglų kalbos mokytojui Dainiui Markevičiui už gražų priėmimą, anglų kalbos mokytojoms Redai Raštutienei, Eglei Čepulienei, Agnei Preidytei, Oksanai Antipovaitei, Dovilei Balins, parengusioms mokinius konkursui. Taip pat dėkojame ir mūsų mokyklos direktoriui Alfredui Paberžiui, suteikusiam galimybę išvykti į Paįstrį.

                                                                           Anglų kalbos vyresnioji mokytoja V. Raicevičienė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos