Rugsėjo 9–11 dienomis Panevėžys šventė savo 519-ąjį gimtadienį. Miesto gyventojai buvo apdovanoti renginių gausa.

Galėjome stebėti įvairias parodas, mugę, paklausyti ir pamatyti visoje Lietuvoje žinomų atlikėjų koncertų, dalyvauti edukacinėse veiklose, eisenoje, sportinėse varžybose, apsilankyti kūrybinėse erdvėse ir dirbtuvėse. Pramogų netrūko ir vaikams, ir suaugusiems. Šeštadienį Vasario 16-osios gatvėje prie Kraštotyros muziejaus vyko vaikų ir jaunimo koncertas „Augu Panevėžy“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai. Čia turėjo progą pasirodyti šiuolaikinio šokio kolektyvas „Venera“, vadovaujamas Rasutės Ragelienės. Gausus būrys šokėjų su tėveliais, mokytojais laukė savo pasirodymo eilės. Jokie nesklandumai neužtemdė šventinės nuotaikos ir noro koncertuoti miesto žmonėms. Panevėžiečiai ir miesto svečiai galėjo pamatyti linksmus šokius „Guminukai“ ir „Su burbulais“, atliekamus mūsų mokyklos mažųjų šokėjų. Dėkojame šokėjams, jų vadovei, tėveliams, įsijungusiems į miesto gimtadienio šventę.

                                                                                                          Loreta Švarlienė, meno vadovė 

© 2016. Visos teisės saugomos