Praėjusį savaitgalį Panevėžys šventė savo 513 metų sukaktį. Miesto gyventojus ir svečius džiugino renginių įvairovė ir gražus oras.

Rugsėjo 10 dieną, šeštadienį, gausų žiūrovų būrį į miesto Laisvės aikštę sukvietė „Madų podiumas“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleiviai. Jie pristatė net dvi kolekcijas tema „Vintažiniai drabužiai“. Pirmoji kolekcija vadinosi „Mix – 70. Moksleiviškai“. Joje antrokai, septintokai ir aštuntokai pristatė praeito šimtmečio moksleiviškas uniformas ir laisvalaikio drabužius.

Antroji kolekcija irgi nukėlė visus į XX a. Ji vadinosi „Mix – 70. Močiučių jaunystė“. Joje buvo demonstruojami dar išlikę spintose 7–8 dešimtmečio krempleniniai, hipiški, baliniai ir kasdieniniai drabužiai. Juos, padedant tėveliams, seneliams ir mokytojams, surinko ir demonstravo šeštokės, septintokės ir aštuntokės.

Nors daugelis mūsų modelių, stebimi tokios gausos miestiečių,  podiumu žengė pirmą kartą ir nedrąsiai, bet išgyveno tikrai pakylėtus jausmus. Juk šitaip ir mes prisidėjome prie miesto šventės...

 L. Švarlienė, mokytoja

Kolekcijų pristatymo akimirkos GALERIJOJE–2016 m. ruduo

*** *** ***

 

© 2016. Visos teisės saugomos