Labai džiugu, kai yra galimybė keliauti, stebėti laukinę gamtą, nuostabius paukščius, peizažus, gamtos reiškinius, bet kartais, kai tų galimybių nėra arba jos ribotos, be galo smagu sutikti žmogų, kuris yra visiškai labai rimtai įklimpęs į gyvosios gamtos tyrinėjimą ir dega noru savo žinias ir patyrimus perteikti kitiems.

Spalio 4 dieną, antradienį,  5d ir 7d kl. mokiniai turėjo galimybę turėti labai nuostabią gamtos pamoką. Į svečius pasikvietėme fotografą, ornitologą, biologą Marių Čepulį, kuris nuoširdžiai sutiko pravesti gyvosios gamtos pamoką  apie fotografiją, paukščių ir gyvūnų stebėjimą bei kerinčias fotoklajones po Lietuvą ir užsienio šalis.

Marius Čepulis supažindino su būdais, kaip prikviesti tam tikrus gyvūnus, paukščius, papasakojo kiek laiko ir kaip pasislėpęs laukia gyvūnų ir paukščių, kad užfiksuotų nuostabius, natūralius gamtos procesus, paukščius ir žvėris. Fotografas pristatė įrangą, savo fotoaparatą, maskuojamąsias priemones. Visos istorijos, kurias mums papasakojo  fotografas, labai sudomino abi klases, turėjome daug klausimų ir labai prasmingai praleidome gamtos ir fotografijos pamoką, susipažinome su fotografo, gamtininko, ornitologo darbo pobūdžiu. Mums tikrai labai labai patiko ši netradicinė gamtos ir profesinio orientavimo pamoka.

Siūlome pasidomėti šio fotografo darbais patiems. Gamtos nuotraukos svetainėje naturephoto.lt. Facebook'e galima rasti  Čepulio fotoklajones.

 5d ir 7d kl. auklėtojos Inga ir Aušra

© 2016. Visos teisės saugomos