Spalio 28 d. visas 6c klasės kolektyvas nusprendė atšvęsti Heloviną. Po pamokų visi išskubėjo namo ruoštis, nes 15 valandą prasidės vakarėlis.

Prasideda vakarėlis... Pradžioje žiūrėjome klasės draugės Indrės skaidres apie Heloviną ir jo tradicijas. Tada prasidėjo žaidimai, kuriems vadovavo mokytoja, grimu nė trupučiu nenusileidusi vaikams.

Pirmasis žaidimas: kiekvienas vaikas traukė po lapelį iš mokytojos delno. Lapelyje buvo parašytas skaičius, nurodantis grupės numerį. Kiekviena grupė gavo po lapą su nurodymu, ką turės suvaidinti. Visam kolektyvui sekėsi tikrai puikiai. Antras žaidimas – kiekvienas dalyvis metė didelį ir minkštą kauliuką. Iškritęs skaičius nurodydavo, kokioje komandoje būsi. Grupių nariai sustojo į eilutes, pasiruošdami estafetei. Prieš dalyvių eilę buvo išdėliotos 5 stiklinės. Pirmas eilutėje stovintis turi užsimauti ant galvos kojinę, į kurią įdėta bulvė. Kiekvienas turėjo su ta kojine numušti penkias stiklines ir perduoti užduotį kitam.

Po dar kelių žaidimų sužinojome, kad mūsų picos jau atvežtos! Tai reiškė, kad dabar bus laikas siaubo filmui! Žinoma, picas suvalgėme greičiau nei pasibaigė filmas, todėl buvo nuspręsta, kad dar pažaisime, o kas norės po vakarėlio galės pasilikti pabaigti žiūrėti filmo.

Vieni dalyviai išbėgo trumpam pasisveikinti su kitomis švenčiančiomis klasėmis, o kiti ant grindų tiesė laikraščius. Numaniau, kad mokytoja čia sugalvojo kažką įdomaus... Aš vėliau leidau muziką, o kiti pagal mokytojos nurodymus turėjo šokti ant laikraščio. Buvo labai juokinga. Trys vaikai pasidalijo pirmą, antrą ir trečią vietas. Prizas buvo spurga, pakabinta ant virvutės. Užduotis buvo šį prizą atsiimti be rankų. Šią užduotį geriausiai įvykdė antrosios vietos laimėtoja.

Mano nuomone, vakarėlis tikrai pavyko. Visi gerai pasilinksminome. Tokios puikios šventės neįmanoma pamiršti...

 Indrė Gudėnaitė, 6c

© 2016. Visos teisės saugomos