Lapkričio 29 dieną mūsų mokykloje lankėsi svečiai iš „Šviesos“ leidyklos: Jurgita Skominienė, leidinių vadovė, ir Dainius Kulbis, švietimo sistemos koordinatorius.

Frankfurto knygų mugėje leidyklos „Šviesa“ išleistas naujos kartos serijos „Atrask“ istorijos vadovėlio komplektas 6 klasei pelnė prestižinį sidabrinį Geriausių Europos mokymo(si) priemonių apdovanojimą (BELMA). Tai žymiausia ir viena didžiausių pasaulyje knygų mugių, kurioje dalyvauja daugiau nei 7 tūkstančiai dalyvių iš 100 pasaulio šalių, teikiami svarbiausi leidėjų apdovanojimai, tariamasi dėl knygų vertimo į užsienio kalbas.

Mūsų mokyklos istorijos mokytoja Jūratė Krasauskienė jau treti metai dirba su leidyklos „Šviesa“ serijos „Atrask“ istorijos vadovėliais.

Svečiams labai patiko 7b, 7c, 7d klasių mokinių ir istorijos mokytojos J. Krasauskienės vykdytas istorinis tyrimas „Senųjų civilizacijų architektūros paminklų maketai“. Mokiniai, pasiskirstę į grupes, išsirinko konkretų tyrimo objektą. Naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais jie rinko informaciją apie senųjų civilizacijų architektūros paminklus, jų statybą ir statytojus, po to gamino senovės architektūros paminklų maketus iš įvairių medžiagų ir atliekų. Pristatę maketus mokiniai įvertino savo ir klasės draugų darbą.

Paroda „Senųjų civilizacijų architektūros paminklų maketai“ istorijos kabinete (Nr. 8) veiks visą gruodžio mėnesį. Užsukite pasigrožėti!

Jūratė Krasauskienė, mokytoja

© 2016. Visos teisės saugomos