Gruodžio 7 dieną Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 8a ir 8b klasių komandos dalyvavo „Minties“ gimnazijos organizuotame žaidime.

Vos įžengus į mokyklą nustebino jos painumas. Buvo sunku net salę surasti. Kai susirinko mokinių komandos iš 5 mokyklų, malonūs „Minties“ gimnazijos moksleiviai, apsirengę skautų uniformomis, paaiškino taisykles ir padėjo komandoms orientuotis pastate.

Pažintinis-pramoginis žaidimas „Nepaprastos lenktynės po „Minties“ gimnazijos planetą“ prasidėjo. Kiekviena komanda, o jų buvo net devynios, turėjo aplankyti 10 planetų ir pasitardami atsakyti į klausimus ar atlikti užduotis. Kiekvienoje stotelėje galėjome pabūti tik 5 minutes. Tad teko skubėti. Komanda gavo pasą, kuriame surašyti įvairiausių stotelių keisčiausi pavadinimai, kaip – „Kosmetika“, „Lėlių paradas“, „Atostogos“, „Olimpo kalnas“ ir pan. Visose planetose buvo savo temos, dekoracijos, užduotys ir net įdomiai apsirengę šeimininkai.

Buvo smagu ir įdomu keliauti po gimnazijos planetas. Šioje kelionėje-konkurse 8a klasės komanda užėmė 3-čią vietą. Sveikiname.

 Augustė Rakauskaitė, 8a

 

© 2016. Visos teisės saugomos