Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistai kviečia mokinius (ne jaunesnius kaip 15 metų) atvykti ir per vieną–dvi savaites išbandyti savo gebėjimus, suderinti norus su galimybėmis ir pasirinkti vieną iš specialybių – apdailininko, kaimo verslų darbininko (želdinių tvarkytojo), lengvų drabužių siuvėjo, virėjo, viešbučio darbuotojo, staliaus, šaltkalvio, – kurią norėtų mokytis centre nuo 2017  metų.

Gyvenimas bendrabutyje nemokamas. Vieno mokinio maitinimui reikia mokėti – 2,81 Eur, sekmadieniais ir švenčių dienomis – 3,01 Eur. Atsiskaitymas pagal išrašytą sąskaitą pervedimu arba sumokant į RTVMC kasą.

Smulkesnė informacija suteikiama profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriuje telefonu 8 422 53957 arba el. laišku Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Mokiniai, pabuvoję dvi savaites profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriuje, turės pirmumo teisę stojant mokytis į RTVMC. Įstojus mokytis, mokslas tęsiasi 3 metus, maitinimas ir gyvenimas bendrabutyje – nemokamas.

Atvykdamas į centrą mokinys turi turėti šiuos dokumentus:

vaiko pedagoginį-psichologinį įvertinimą (patvirtinta kopija);
charakteristiką-rekomendaciją;
pasą arba gimimo liudijimą (patvirtinta kopija).

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro
Profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas
Eugenijus Mikšas

 *** *** ***

Ketinantys vykti į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą turi informuoti Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokytoją Ireną Jasiūnienę, ugdymo karjerai koordinatorę.

 

© 2016. Visos teisės saugomos