Minint Laisvės gynėjų dieną, septintose klasėse vyko pilietinė akcija „Mes nematėme, bet prisimename“.

Istorijos mokytoja metodininkė Erika Leiputė-Stundžienė ir istorijos vyresnioji mokytoja Jūratė Krasauskienė bei 5d klasės mokiniai Adas Putauskas, Almantė Vasiliauskaitė, Gabija Gurklytė, Juta Mazurevičiūtė, Matas Vengris, Tėja Samuolytė vedė integruotas istorijos pamokas 7b, 7c, 7d klasių moksleiviams „Atmintis gyva, nes liudija“. Septintokai, remdamiesi savo patirtimi, pristatymais, vaizdine medžiaga, mokytojų aiškinimu, rašė laišką draugui „Mes nematėme, bet prisimename“. Mokinių laiškuose atsispindėjo patirtos emocijos, meilė Tėvynei ir patriotiškumas.

Šiltus, kupinus patriotiškumo ir patirtų per pamoką emocijų, laiškus parašė 7b klasės mokiniai Kamilė Čepaitė, Linas Šaltis, 7c klasės mokiniai Akvilė Seliavaitė, Ignas Grigalavičius, Salvijus Bučys, Rokas Snarskis, 7d klasės mokiniai Aistė Kazlauskaitė, Rugilė Virbickaitė, Karolina Katinaitė, Nedas Mikšionis, Lauryna Kepalaitė, Andrius Kaznauskas ir Pijus Jasiukėnas.

Labai džiugu buvo skaityti mokinių laiškus ir jausti, kad Sausio 13-oji – reikšminga diena ne tik tiems, kurie ją išgyveno, bet ir tiems, kurie nematė, bet prisimena.

 

Mokytojos Erika ir Jūratė

© 2016. Visos teisės saugomos