Labai džiaugiamės, kad mūsų mokykloje gausu renginių, konkursų, varžytuvių. Vasario 6 dieną mūsų mokykloje įvyko aštuntų klasių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas.

Į šį renginį susirinko kalbą mylintys ir gražiai raiškiai skaitantys 11 aštuntų klasių mokinių. Kiekvienas mokinys turėjo 3 minutes raiškiai perskaityti klasikinio anglų kalbos kūrinio santrauką. Mes, užsienio kalbų mokytojai, su malonumu klausėmės ir džiaugėmės, kokie mokiniai kūrybingi ir motyvuoti, kaip gražiai moka skaityti tekstą ir šiame technologijų amžiuje. Konkursą sudarė 2 atrankos.

Konkurse buvo išrinkti 3 nugalėtojai. Vienas iš jų – Gintaras Micevičius, skaitęs tekstą „The Old Man And The Sea“ (E. Hemingway). Mokinį ruošė mokytoja I. Subačienė. Antroji nugalėtoja – mokytojos I. Gaidelionienės mokinė Augustė  Šileikaitė. Ji konkurse skaitė anglų liaudies pasaką „Lazy Jack“. Kitas nugalėtojas Domantas Majauskas skaitė tekstą „Matilda: Chapter 6. Chocolate cake“ (Roald Dahl). Mokinio mokytoja –  V. Kuriazovienė. Dabar Gintaras, Augustė ir Domantas atstovaus mūsų mokyklai  miesto mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse, kuris vyks Panevėžio 5-oje gimnazijoje. Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

 Renginio organizatorės – anglų kalbos mokytojos

© 2016. Visos teisės saugomos