2017 m. vasario 14–15 dienomis aktų salėje padėkos raštais apdovanoti visi mokyklos konkurso „Eruditai 2016“ nugalėtojai, o surinkusiems aukščiausią  įvertinimą – 100 balų – įteikti ir medaliai. Diplomai ir dovanėlės įteiktos ir „Olympis 2016 – Rudens sesija“ nugalėtojams.

 

  

 

Konkurso „Eruditai 2016“ rezultatai (2016-12-13)

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Balai

Dalykas

Mokytojas

1

Deimantė Juknevičiūtė

5c

100

Lietuvių kalba

R. Katilienė

2

Viltė Smaliorytė

6d

90

Lietuvių kalba

O. Vaitkevičienė

3

Simona Mankauskaitė

7c

100

Lietuvių kalba

O. Vaitkevičienė

4

Augustė Šileikaitė

8a

80

Lietuvių kalba

L. Švarlienė

5

Marija Stankevičiūtė

8b

79

Lietuvių kalba

R. Katilienė

6

Auksė Špakauskaitė

9a

100

Lietuvių kalba

M. Petronytė-Kairienė

7

Laura Ukrinaitė

6d

81,5

Rusų kalba

R. Rimkutė

8

Viktorija Navikaitė

7c

87

Rusų kalba

R. Rimkutė

9

Gintarė Matuzaitė

8c

89

Rusų kalba

R. Jacevičiūtė

10

Rugilė Jakubaitytė

5d

90

Matematika

L. Leonavičienė

11

Emilija Jėčiūtė

6d

66

Matematika

Z. Vickuvienė

12

Gytis Baranauskas

7b

75

Matematika

А. Striogienė

13

Augustė Šileikaitė

8a

70

Matematika

Z. Vickuvienė

14

Martyna Neveraitė

8a

100

Fizika

V. Masilionytė

15

Eimantas Pazikas

5d

82

Inf. techmologijos

R. Šimkevičienė

16

Klaidas Kizis

6d

71

Inf. techmologijos

R. Šimkevičienė

17

Mykolas Locnis

8a

67

Inf. techmologijos

R. Šimkevičienė

18

Viltė Vozbutaitė

7c

60

Geografija

А. Koncė

19

Vingirevičiūtė Viktorija

8a

68

Geografija

А. Koncė

20

Edvinas Šakalys

5b

61

Istorija

R. Milinis

21

Vasarė Jokubauskaitė

6d

73

Istorija

R. Milinis

22

Mangirdas Demenkovas

7c

88

Istorija

J. Krasauskienė

23

Paulius Urbonas

9a

80

Istorija

R. Milinis

24

Mantvydas Mačiulis

10a

70

Istorija

J. Krasauskienė

25

Eimantas Pazikas

5d

100

Anglų kalba

A. Kirkilienė

26

Simantė Plankytė

6d

89

Anglų kalba

I. Gaidelionienė

27

Karolina Katinaitė

7d

84,5

Anglų kalba

V. Kuriazovienė

28

Matas Bernatavičius

8a

85

Anglų kalba

V. Kuriazovienė

29

Paulius Urbonas

9a

93

Anglų kalba

V. Skliutienė

30

Benas Žindulis

5

100

Gamta ir žmogus

V. Masilionytė

31

Vasarė Jakubauskaitė

6d

95

Gamta ir žmogus

D. Mitkienė

32

Samanta Zelenkovaitė

7c

82

Biologija

D. Mitkienė

33

Augustė Rakauskaitė

8a

87

Biologija

D. Mitkienė

34

Kornelija Simanavičiūtė

5b

99

Dailė

V. Mačiulis

35

Adrija Vžesniauskaitė

5c

100

Dailė

V. Mačiulis

36

Donatas Kuzma

6a

99

Dailė

V. Mačiulis

37

Akvilė Sakalauskaitė

6c

99

Dailė

V. Mačiulis

38

RugilėVirbickaitė

7d

99

Dailė

A. Lazdauskienė

39

Tėja Samuolytė

5d

99

Dailė

V. Andriulevičienė

40

Viktorija Kalvelytė

8a

99

Dailė

V. Andriulevičienė

41

Vaida Urbonavičiūtė

9a

97

Dailė

V. Andriulevičienė

42

Dovydas Burba

5d

100

Technologijos

K. Atkočiūnas

43

Daugvydas Staniūnas

6d

100

Technologijos

L. Jatautienė

44

Adas Putauskas

5d

95

Muzika

A. Mikolaitienė

45

Beatričė Mičiulytė

7b

99

Muzika

A. Mikolaitienė

 

 Informaciją pateikė dir. pavad. ugdymui V. Jeleniauskienė

© 2016. Visos teisės saugomos