Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį jau trečią kartą organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacija.  

Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe.

Šiame konkurse panoro sudalyvauti ir 19 mūsų mokyklos 5–10 klasių mokinių. Užduotys tikrai nebuvo lengvos, bet tikrai smagu buvo pasitikrinti savo žinias. Konkurso metu pavyko išsiaiškinti geriausią Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos  Lietuvos istorijos žinovą. Juo tapo 8b klasės mokinys Gintaras Micevičius, surinkęs daugiausia konkurso užduoties taškų. Sveikiname nugalėtoją! 

Konkurso organizatorė istorijos vyr. mokytoja Jūratė Krasauskienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos