Balandžio 27 dieną Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko viktorina ketvirtų klasių mokiniams „Moku bendrauti be patyčių ir šeštų klasių mokiniams „Aš – prieš patyčias. Renginiai skirti patyčių prevencijai.

Dalyviai viktorinos metu kūrė šūkius apie draugystę, kuriuos turėjo pristatyti komisijai ir žiūrovams. Mokiniams reikėjo atsakinėti į klausimus, dėlioti dėliones, spręsti kryžiažodžius, kurti patarles, spėlioti vaidinamas emocijas ir knygų pavadinimus draugystės ir patyčių temomis. Labiausiai dalyviams patiko judrios, linksmos ir šmaikščios užduotėlės, kurios mokinius skatino ne tik logiškai pamąstyti, bet ir jų atidumą, kūrybiškumą ir išradingumą. Visos komandos buvo labai išradingos, draugiškos, tačiau daugiausiai taškų surinko 4d ir 6d klasių komandos. Sveikiname nugalėtojus ir visus viktorinos dalyvius.

Tikimės, kad įgytos žinios, atliktos užduotys ir kartu praleistas laikas paskatins mokinius būti draugiškesniems ir neabejingiems ne tik savo artimiems draugams, bet ir kitiems šalia esantiems, kurie patiria patyčias. Manome, kad po viktorinos mokiniai susimąstys ir nesityčios iš kitų, o šalia besityčiojantį draugą sugėdins, ignoruos ir prie jo neprisijungs.

 Kristina Tarutienė 

 

Viktorinų akimirkos GALERIJOJE–2017 M. PAVASARIS–Viktorinos „Mes – prieš patyčias“

 

© 2016. Visos teisės saugomos