Gegužės 9 dieną mokykloje paskyrėme Europos dienai paminėti. Vyko įvairi nepamokinė veikla. Siūlome susipažinti su moksleivių įspūdžiais.

„Man Europos diena mokykloje labai patiko. Smagu buvo vaidinti, dainuoti. Antradienį buvo linksma“. (Augustė, 5d)

„Buvo linksma ir įdomu. Norėtųsi, kad tokių švenčių būtų daugiau.“ (Laura, 5d)

„Man patiko tik vaidinti, o žiūrėti nepatiko, nes kai kurie pasirodymai labai ilgi ir buvo nuobodu.“ (Dovydas, 5d)

„Buvo smagu kitaip dirbti su mokytoja, bet salėje buvo per ilgų pasirodymų.“ (Tėja, 5d)

„Patiko, nes vaidinom, o vaidinti man įdomu, ir dar per pamokas. Nepatiko, nes reikėjo pasiruošti ir išmokti per labai trumpą laiką.“ (Emilė, 5d)

„Patiko, nes buvo smagu dirbti kartu su klasės draugais. Sužinojau daugiau apie Latviją ir kitas Europos šalis.“ (Akvilė, 5d)

„Labiausiai patiko, kad nebuvo pamokų.“ (Rokas, 5d)

„Man patiko, nes linksmai praleidau laiką, bet norėčiau, kad ilgiau būtų šventė kieme.“ (Dominyka, 5d)

„Turėjome suvaidinti pasaką. Po ilgo mąstymo, kokią pasaką vaidinti, nusprendėme suvaidinti „Pasaka apie ropę“. Pasirodymui buvo skirtos tik 5 minutės, tačiau jų užteko gražiam pasakos vaidinimui – mūsų pasirodymas buvo išrinktas geriausiu tarp 5–6 klasių! Tai išgirdę visi labai džiaugėmės. Aš vaidinau senelę. Greitai įsijaučiau į vaidmenį. Man labai patiko vaidinti! Aišku, įdomu buvo pažiūrėti ir kitų klasių pasirodymus.“ (Deimantė, 5c)

„Man ši diena patiko, nes sužinojau keletą kitų kalbų žodžių, stebėjau kitų klasių pasirodymus, kurie man ypač patiko. Labai smagu buvo stebėti „Pepės Ilgakojinės“ ištrauką.“ (Sofija, 6b)

„Tą dieną nevyko pamokos. Mes dirbome visai kitaip. Buvo labai įdomu visiems kartu ruoštis vaidinti pasaką, dainuoti ar skanduoti angliškai. Supratome, kad scenoje reikia garsiai kalbėti, kad mus visi išgirstų.“ (6d kl. mergaitės)

„Ši netradicinio ugdymo diena visiems labai patiko. Pirmiausia mus sužavėjo tuo, kad supratome, jog mokslą galima susieti su pramogomis. Labiausiai patiko kūno kultūros stotelė. Tikriausiai dėl to, kad tapome labai vieninga klasė. Laimingi esame, kad laimėjome II vietą.“ (Austėja, Akvilė, Viltė, 7c)

„Nepamokinė diena mums  labai patiko, nes turėjome galimybę pasivaržyti su kitomis klasėmis, sužinojome tokių dalykų, apie kuriuos anksčiau net nebuvome girdėję... Išmokome dirbti kaip tikra komanda, todėl ir tapome prizininkais.“ (Ignas, Mangirdas, Rokas S., 7c)

„Man netradicinė diena patiko, nes tikrai buvo įdomu ir linksma . O labiausiai patiko užduotys stotelėse. Jos nebuvo nei sunkios, nei lengvos, bet visos susietos su Europos diena. Labiausiai patiko kūno kultūros, dailės, istorijos ir biologijos stotelės.“ (Dovydas, 7d)

„Ši nepamokinė diena man labai patiko. Kai kurių mokytojų paruoštos užduotys buvo iš tikrųjų labai įdomios, pvz.: technologijų kabinėte ragavome skirtingas uogienes ir konservuotus produktus, turėjome atspėti kas tai yra, tai buvo daug sunkiau nei pasirodė iš pirmo karto. Taip pat patiko daryti bandymą gamtos mokslų stotelėje. Tačiau kai kurių mokytojų sugalvotos užduotys buvo šiek tiek per sudėtingos ir daugiau priminė testus. Jau esu dalyvavusi panašiame renginyje „Minties“ gimnazijoje, ten užduotys buvo nesunkios, bet labai įdomiai ir subtiliai sugalvotos, taip pat daug dėmesio buvo skiriama ir į jų pateikimą, ir į kabineto papuošimą. Suprantu, kad nelengva iš pirmo karto viską padaryti tobulai, bet labai džiaugiuosi, kad tokia diena atsirado pas mus mokykloje.“ (Martyna, 8a)

„Nepamokinė diena man labai patiko. Mokiniai, vaikščiodami po kabinetus-stoteles, pajautė azartą  ir norėjo laimėti. Visos stotelės buvo labai įdomios, kai kurios paruoštos užduotys buvo išradingos, o kitoms užduotims atlikti reikėjo žinių. Užduotis atlikinėjome kartu arba pasiskirstę į nedideles grupeles.“ (Domantas, 8a)

 Mokinių įspūdžius surinko mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Loreta, Onutė, Renata.

 Europos dienos akimirkas pamatysite GALERIJOJE–2017 m. pavasaris–Projektinės dienos „Opa, opa per Europą“ akimirkos

© 2016. Visos teisės saugomos