Gegužės 19 dieną Rožyno progimnazijoje vyko Sporto šventė. Į šią šventę Mykolo Karkos pagrindinė mokykla pakviesta kaip partnerė, vykdant sveikatinimo projektą „Sportuojanti šeima laiminga“. Šioje šventėje dalyvavo mūsų mokyklos 5b klasės mokiniai.

Šventė ir sportinės rungtys vyko lauke. Mokiniai turėjo aplankyti dešimt stotelių su įvairiomis sportinėmis rungtimis ir Visuomenės sveikato biuro parengtą stotelę, kurioje mokiniai buvo mokomi suteikti pirmąją pagalbą bei taisyklingai valytis dantis. Sportinės rungtys buvo pačios įvairiausios: „Lėkščių mėtymas“, „Ėjimas lentomis“, „Šokinėjimas per šokdynę“, „Rankų lenkimas“, „Kamuolio nešimas lazdomis“, „Krašto apsauga“, „Šokinėjimas per virvę“ ir kt. Stoteles su rungtimis reikėjo susirasti pagal planą. Mokiniai rungčių ieškojo ir jas atlikinėjo su entuziazmu ir užsidegimu.

Po rungčių mokiniai linksmai laiką leido šokinėdami ant batuto, žaisdami žaidimus, klausydamiesi linksmos muzikos ir gerdami dobilų arbatą. Labiausiai patiko pramogos – piešimas ant veido ir tatuiruočių darymas ant rankos.

Mokiniai į mokyklą grįžo linksmai nusiteikę, pasportavę ir gerai praleidę laiką. Tikimės, kad ši sporto šventė paskatins mokinius rinktis aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, skirti daugiau laiko sportui ir bendravimui.

 Kristina Tarutienė

© 2016. Visos teisės saugomos