Po ilgo ir sunkaus darbo visada malonu susėsti ir aptarti rezultatus. Tiesa, kas dirbo pastoviai ir po truputėlį, tam darbas sunkus nebuvo. Visus metus džiugino daugumos penktokų, išmokusių naują raidę ar žodį, žibančios akys. Jiems ir šeštoji klasė tikrai nebus sunki.

Gegužės 24 d. aktų salėje vyko netradicinė šventinė rusų kalbos pamoka penktų klasių mokiniams. Dalyvavo ir tie penktokai, kurie mokosi vokiečių kalbos (ačiū jiems J). Taigi galėjome nuoširdžiai pasidžiaugti, kad salėje skamba  lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbos. 5d klasės mokiniai  pamokoje kalbėjo, pasakojo, deklamavo, Adas grojo, o „mokytoja“ Laura visus įvertino tik puikiai. Nuo jų neatsiliko ir 5c klasė, linksmai išrovusi ropę, padainavusi apie tinginiuką  Antošką ir dar visiems priminusi, kaip svarbu mokėti ne tik skaityti, rašyti, bet ir skaičiuoti. O 5b paruošė susitikimą su žvėreliais, gyvenančiais pirštinėje, ir  labai įdomų raidžių pasimatymą, kur paaiškėjo, kad visos raidės svarbios ir reikalingos. Pamokos baigiamoji dainelė apie vasarą, poilsį ir jūrą tik patvirtino, kad laukiame atostogų ir kad jos tuoj tuoj prasidės.

Rusų kalbos Abėcėlė visiems penktokams atsiuntė padėkos raštus už puikų, labai gerą ar gerą mokymąsi ir palinkėjo sėkmės Žinių šalyje.

Apdovanojome projektinės dienos „Piešiame „gyvą“ raidelę“, skirtos Žemės dienai, gražiausių ir įdomiausių darbų autorius: 5b – Eva Griškevičiūtė, Austėja Rastauskaitė, Adriana Šeštokaitė, Kornelija Simanavičiūtė, Ridas Steponaitis; 5c – Kamilė Abramavičiūtė, Liutauras Karūža, Urtė Rimšaitė, Gintarė Kriščiūnaitė, Gabija Paulėkaitė; 5d – Emilė Driskutė, Adas Putauskas ir Tėja Samuolytė.

Gražiausiai ir taisyklingiausiai rusų kalbos dailyraštį parašė: 5b – Kornelija Baniulytė, Jokūbas Būdvytis, Toma Švilpaitė, Dovydas Vasiliūnas; 5c – Almeta Gelžinytė, Dovydas Jablonskis, Tomas Kiznis, Urtė Rimšaitė, Gintarė Kriščiūnaitė, Austėja Vasiliauskaitė; 5d – Skaistė Atraškevičiūtė, Andrius Juška ir Tėja Samuolytė.

Sveikiname visus, užbaigusius šių mokslo metų darbus. Neliūdėkit, jei kam truputėlį nepasisekė; pasidžiaukite tuo, kas pavyko; ir tikėkite, kad dar tikrai pasiseks, jei labai norėsite...

Įdomių, gerų, šiltų atostogų!!! Būkite sveiki!!!

 

                                                                                                                     Rusų kalbos mokytojos

 

© 2016. Visos teisės saugomos