Baigiamoji rusų  kalbos pamoka visiems šeštokams, kurie mokosi rusų kalbos, vyksta kiekvieną gegužę. Šį kartą pamoką pavadinome „Raidžių ir žodžių šalyje“. Į svečius pasikvietėme vokiečių kalbos besimokančius šeštos klasės mokinius. Ir keliavome kalbų šalies takais, keliais, labirintais.

Kelionėje į pagalbą atskubėjo daugybė pasakų veikėjų: gimtadienį švenčiantis Pagrandukas, daktaras Aiskauda ir gydytojų komanda iš įvairių šalių, apsimetėlis ligonis lokys, visus sužavėjusi šaunuolė Maša ir kt. Svarbiausia tokioje pamokoje – kalbėjimas, klausymas ir supratimas, o pasirodyti scenoje, dainuoti, vaidinti daugeliui mokinių labai patinka. Skambėjo dainos apie eglutę, apie gimtadienį, apie tinginiuką Antošką, apie vasarą. Mokiniai pristatė savo augintinius ar mylimus gyvūnus. Pakartojome lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbų abėcėles, visomis keturiomis kalbomis dainavome „Su gimimo diena!“, atlikome keletą dėlionės užduočių. Ačiū sakome visiems, kurie netingėjo ir puikiai pasiruošė netradicinei mūsų pamokai.

Mokslo metų pabaigoje rinkome geriausiai rusų kalbos dailyraštį rašančius šeštokus: 6a – Romas Laurynas: 6b – Titas Janušonis, Kotryna Dapkevičiūtė, Meda Koskauskaitė, Austėja Žėkaitė; 6c – Indrė Gudėnaitė, Lėja Gajauskaitė, Rūta Mačeliūnaitė, Smiltė Stanikūnaitė, Akvilė Sakalauskaitė; 6d – Vasarė Jokubauskaitė, Gabija Kopūstaitė, Ignė Palionytė, Laura Ukrinaitė, Aronas Uzdra.

Norime pagirti ir geriausiai dailyraštį parašiusius 7 kl. mokinius: 7a – Laurynas Astrauskas; 7b – Ignas Prunskus, Mykolas Prunskus; 7c – Viltė Vozbutaitė, Ieva Mankauskaitė, Salvijus Bučys, Jogailė Krištopaitytė, Samanta Zelenkovaitė; 7d – Aistė Kazlauskaitė, Kamilė Medelytė, Dovydas Araminas, Agnė Teresevičiūtė, Patricija Udraitė.

Tikimės, kad per vasarą neužmiršite to, ką išmokote, kad labai gerai pailsėsite, kad rudenį ir vėl NORĖSITE keliauti po žinių šalį...

                                                                                                     Rusų kalbos mokytojos

 

© 2016. Visos teisės saugomos