Šiais metais gegužės 30 dieną mūsų 6d klasės mokiniai kartu su septintokais (7c) važiavo į Latviją.

Pirmiausia nuvykome į Latvijos „Holivudą“ – kino miestelį „Cinevilla“, kuris įsikūręs Slampės kaime, 15 kilometrų nutolusiame nuo Tukumo miesto. Atrodo, kad laiko mašina 100 metų nukeliavome atgal! Čia  sukūrėme mažus filmukus ir apžiūrėjome teritoriją. Toliau važiavome apžiūrėti pelkių. Po to nuvykome į Jūrmalą. Ten turėjome laisvo laiko. Nuėjome apžiūrėti jūros ir pasivaikščioti po turistinį miestelį. Galiausiai važiavome namo. Man ši ekskursija labai patiko.

Vasarė Jokubauskaitė, 6d

Septintokų įspūdžiai:

„Ekskursija į Latviją man patiko, nes galėjau pajausti aktoriaus darbo sunkumus. Taip pat buvo įdomu pasivaikščioti po pelkes.“ (Mangirdas, 7c)

„Man ekskursija patiko, nes buvo geras oras, važiavom su gera kompanija. Pamatėme tai, ko gal daugiau nebepamatysime. Labiausiai patiko kino miestelis.“ (Rokas S., 7c)

„Ekskursija buvo labai įdomi ir suteikianti patirties. Patiko tai, kad galėjome nusifilmuoti. Tikrai nesigailiu, kad važiavau į šią ekskursiją.“ (Sonata, 7c)

„Mes vykome į Latviją. Ekskursijos metu aplankėme „Cinevilla“ kino miestelį, kuriame galėjome sužinoti, kaip kuriami filmai, ir net patys sukūrėme savo filmą. Pasidžiaugę „Cinevilla“ miesteliu, vykome į Kemerių nacionalinį parką. Nacionaliname parke pamatėme pelkę iš arti, sužinojome, kaip jos atsirado. Ir net galėjome eiti takeliu per pelkę. Pasivaikščioję po pelkes, vykome prie jūros. Pakeliui sustojome prie šaltinėlio paragauti vandens. Nuvažiavę į Jūrmalą, mes galėjome pabraidyti jūroje, pasimaudyti, pasivaikščioti pakrante, pažaisti ir suvalgyti ledų. Po valandos ar dviejų teko atsisveikinti su Latvija ir grįžti namo.“ (Akvilė, 7c)

„Man ši ekskursija patiko, nes mes kino miestelyje galėjome įsijausti į aktoriaus rolę. Nemažiau patiko ir pasivaikščiojimas po pelkynę. Ekskursijai dar geresnę nuotaiką davė geras oras ir gera kompanija.“ (Ignas, 7c)

Išvykos nuotraukos GALERIJOJE–2017 m. pavasaris–Pavasarinės ekskursijos, 5–10 kl. 

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos