Spalio 18 dieną mūsų mokykloje vyko Panevėžio miesto pradinių klasių moksleivių konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkursą organizavo Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, renginį vedė vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Giedrė Kundrotienė,  moksleivius vertino autoritetinga komisija.

4d klasės mokiniai su mokytoja ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Lolita Puškoriene  taip pat nutarė dalyvauti šiame konkurse.

Konkursas prasidėjo nuo komandų prisistatymo. Po prisistatymų pradinukai atliko teorines ir praktines užduotis. Buvo užduotis ir komandos kapitonams. Jiems reikėjo atpažinti vaistažoles. Vėliau sekė judrioji užduotis – zuikių lenktynės. Po moksleivių atėjo eilė atsakinėti į klausimus  mokytojoms ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms.

Komisija suvedė rezultatus ir paaiškėjo, kad pirmąją vietą laimėjo Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos komanda, antrąją – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komanda, trečiąją – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos komanda. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Pasitvirtino sena tiesa, kad savo namuose ir sienos padeda. O kaip seksis antrajame konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etape Šiauliuose?

Belieka palinkėti sėkmės ketvirtokams.                

                                                                          4d kl. mokytoja Violeta Matiukaitė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos