Spalio 24 d. į Mykolo Karkos pagrindinę mokyklą sugužėjo lopšelių-darželių „Papartis“, „Riešutėlis“, „Rugelis“, „Taika“, „Žvaigždutė“ priešmokyklinių grupių auklėtiniai. Juos pasitiko ketvirtokai ir mokytojos Asta Jatužienė, Žydrūnė Juozapaitienė, Violeta Matiukaitė.

Ketvirtokai savo buvusioms darželio auklėtojoms įteikė sveikinimo atvirukus ir palydėjo darželinukus į aktų salę. Čia jų laukė mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškoriene. Darželinukai ,,keliavo“ linksmuoju traukinuku po sveikatos zonas „Higienos ABC“, „Sveika mityba“ ir sužinojo, kaip taisyklingai valyti dantukus, plauti rankytes, kad ant jų neliktų mikrobų, kad reikia valgyti daug vaisių ir daržovių, o vengti saldumynų ir nepamiršti išgerti vandens. Po susitikimo su „daktaryte“ darželinukai traukinuku ,,keliavo“ į stotelę „Sportas“.

Sporto salėje mažieji pirmiausia pasimankštino kartu su kapitono Flinto piratais ir pasiruošė estafetėms. Jiems teko padėti voverytei surinkti kaštonus, nepaleisti iš rankytės baliono, atlikti estafetes su krepšinio kamuoliu. Kadangi visi darželinukai buvo greiti, vikrūs, draugiški, tai kiekvienai komandai direktoriaus pavaduotoja Virginija Jeleniauskienė įteikė padėkos raštą ir draugystės taurę.

Linksmi, kad gavo draugystės taurę, kartu su auklėtojomis nusifotografavę atminčiai, darželinukai, pažadėję dar ateiti į svečius, išskubėjo į savo darželius.

                                                                                 4d kl. mokytoja Violeta Matiukaitė

© 2016. Visos teisės saugomos