Albertas Einšteinas yra pasakęs „Jei norite, kad vaikai būtų protingi – skaitykite jiems pasakas, jei norite, kad jie būtų labai protingi – skaitykite labai daug pasakų“. 

„Mama, paskaityk man pasakąׅ“, – dažnai vakarais namuose nuskamba vaiko balsas. Eina mama ar prašytojas prie knygų lentynos, akys ir pirštai perbėga knygų nugarėlėmis. Vienai  knygelei pasiseka – šis vakaras skirtas jai. Atsiverčia, o prie brangiausiosios  priglunda vienas ar daugiau klausytojų. Ir prasideda mažas stebuklas... Viskas išnyksta, susitraukia, nutyla, užleisdamas vietą pasakai. 

2c klasės mokiniai prisiminė, kada ir kokias pasakas ankstyvojoje vaikystėje sekdavo ar skaitydavo mama. Išsirinkę pačią gražiausią ir įdomiausią, piešė jos iliustraciją. O visas suklijavę sukūrė  knygą „Gražiausia pasaka – tai ta, kurią man sekdavo mama“. Vartant knygos lapus galima pamatyti žinomiausių pasakų „Katinėlis ir gaidelis“, „Trys paršiukai“, „Vištytė ir gaidelis“, „Pagrandukas“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“ iliustracijas. Pasigrožėję ja, savo knygą nunešėme į mokyklos skaityklą. Mūsų kūrinys yra patalpintas ekspozicijos lentynoje.

                                                                                                              2c klasės mokytoja Dainora U.

© 2016. Visos teisės saugomos