Lapkričio 28 d. vykome į Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centrą, kur tęsėsi 1–4 klasių moksleivių konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas.

Konkurso dalyvius pasveikino jaunieji muzikantai, Šiaulių miesto meras. Po sveikinimo žodžių renginio vedėja pakvietė komandų kapitonus išsitraukti pasirodymo eilės numerius. O komandų buvo daug – keturiolika. Iš pradžių nusiminėme, kad per prisistatymą mums neleido įvažiuoti su paspirtukais, kaip buvo mūsų sumanyta, bet liūdėjom neilgai...

Po komandų prisistatymo moksleiviai atliko įvairias užduotis: sprendė kryžiažodį, atsakinėjo raštu į teorinius klausimus, atpažino vaistažoles, rašė laišką rūkančiam žmogui. Mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai irgi „neišsisuko“ nuo užduoties ֪– atsakė raštu į pateiktą klausimą.

Vėliau vyko estafetė, kurioje dalyvavo visi komandos nariai: moksleiviai, mokytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Džiaugėmės, kad pavyko ženkliai aplenkti kartu su mumis lenktyniavusią Šiaulių miesto komandą. Ir galiausiai – kapitonų rungtis.

Kol komisija skaičiavo taškus, konkurso dalyviai stebėjo šeimininkų pasirodymą, dalijosi įspūdžiais.

Prizines vietas laimėjo Baisogalos, Pakruojo, Šakių miestų moksleivių komandos. Visos kitos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Nors ir nepatekome į III konkurso etapą, kuris vyks Vilniuje, bet patyrėme daug teigiamų emocijų, stebėdami pradinukų prisistatymus, įgijome dar daugiau komandinio darbo patirties.

Savo ir mokinių vardu dėkoju mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Lolitai Puškorienei už nuoširdžią pagalbą, patarimus ruošiantis konkursui.

 

                                                                           4d klasės mokyt. Violeta Matiukaitė

© 2016. Visos teisės saugomos