„Niekas taip artimai nesuburia žmonių kaip teatras“, sakė Volteras. Jau tapo tradicija Tarptautinę teatro dieną kasmet pažymėti dalyvaujant vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Drąsiau, drambly!“.

Kovo 27-ąją 3c klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Loreta Valainiene Panevėžio bendruomenių rūmuose dalyvavo šventėje, skirtojeTarptautinei teatro dienai.

Šiais metais vaikų ir jaunimo teatrų šventėje rodėme pagal Ramutės Skučaitės pjesę pastatytą spektaklį „Mergytė ieško pasakos“.

Po apdovanojimų mažųjų artistų laukė vaišės bei diskoteka. Po spektaklio pakalbinti vaikai pasidalino savo išgyvenimais. Vesta Šimaitytė, atlikusi Mergaitės vaidmenį, pasakojo: „Kai ėjau į scenos užkulisius, jaudinausi, ar viskas pavyks, bet pradėjus vaidinti visą jaudulį užmiršau, taip įsijaučiau į spektaklį, tuo metu gyvenau tik scenoje… O pasibaigus spektakliui, kai išgirdau žiūrovų plojimus, supratau, kad aš viską galiu!“

Emilija Kontrimaitė, atlikusi Laumės vaidmenį, džiaugėsi: „Man labai patinka vaidinti scenoje, bet buvo smagu ir kitų vaikų spektaklius žiūrėti“.

Sidas Steponaitis (artistas) pasakojo: „Kadangi mūsų spektaklyje pirmas žengiau į sceną, jaučiausi ne tik svarbus, bet ir atsakingas. Mums pavyko puikiai, visi plojo, šypsojosi. Man labai patiko būti scenoje ir dar ne kartą į ją žengsiu!“

  3c klasės mokytoja Loreta Valainienė

© 2016. Visos teisės saugomos