3c klasės mokiniai ruošiasi pristatyti savo šalį, Lietuvą, tarptautinio projekto „Say hello to the world“ partneriams Slovėnijoje.

Išsikėlėme tikslą ir ėmėme diskutuoti, ką žinome apie savo šalį ir ką dar turime sužinoti. Taip balandžio 20-ąją mus nuvedė smalsumas į Lietuvos Respublikos Seimą. Mus pasitiko Seimo nario Povilo Urbšio patarėja Gema Jurgelevičienė. Ji pristatė ne tik Seimo narių darbą, bet ir pravedė ekskursiją po skirtingas konferencijų sales, galėjome prisiliesti ir pamatyti ne tik Lietuvos Respublikos, bet ir Lietuvos Prezidentės vėliavą. Ekskursijos metu apsilankėme I, II, ir III Seimo rūmuose, Jono Pauliaus II auloje, Seimo pašte bei bibliotekoje.

Grįžę į konferencijų salę susitikome su Panevėžio apygardoje išrinktu Seimo nariu Povilu Urbšiu. Išklausę trumpo, bet įdomaus prisistatymo, atsakinėjome į jo užduotus klausimus ir už teisingus atsakymus gavome prizus. Tai buvo ne vien prisistatymas, bet ir pamoka apie Lietuvos laisvę. Suprantame, kad tai didžiausias turtas ir turime ją branginti. Papasakojome ir mes, kad dalyvaujame tarptautiniame projekte „Say hello to the world“ ir ko tikimės iš šio vizito.

Mūsų įspūdžiai viršijo išsikeltus tikslus! Grįžome praturtėję istorinėmis žiniomis apie Lietuvą, jos laisvės kelią. 

 3c kl. mokiniai ir mokytoja Loreta Valainienė, anglų k. mokytoja Eglė Čepulienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos