Balandžio 26 dieną mūsų mokyklos antrokai dalyvavo anglų k. viktorinoje „English for fun“, kuri vyko Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje. Mūsų mokyklos garbę gynė: Arijus Jokubauskas, Gerda Kiškūnė, Mantas Juknevičius, Einius Grilauskas, Olegra Krikštapaitytė. Antrokus iš įvairių mokyklų svetingai sutiko anglų kalbos mokytoja Oksana Antipovaitė ir jos pagalbininkai ketvirtokai.

Komandos išradingai prisistatė ir atliko įvairias užduotis. Mokytojos džiaugėsi mokinių pasiekimais ir dalijosi savo darbo patirtimi. Renginio pabaigoje vyko „burtai“. Jie lėmė, kad kitais metais šį smagų ir naudingą renginį organizuos Panevėžio rajono Raguvos gimnazija.

Smagu, kad draugystė tarp mokyklų ne tik jau keletą metų tęsiasi, bet ir plečiasi: nuolat į šį būrį įsijungia naujos mokyklos.

                                                               Vilija Raicevičienė, anglų k. mokytoja metodininkė

 

© 2016. Visos teisės saugomos