Gruodžio mėnesį 3c klasės mokiniai vykdė projektą „Eglutė žalia jau stovi mūs klasėj visa išpuošta“, kurio veikloje kvietė dalyvauti ir šeimos narius.

Eglė – būtinas atributas, be kurio neįsivaizduojamos šv. Kalėdos! Artėjant šventėms, o po namus ir miesto gatves pasklidus kalėdiniams kvapams bei nuotaikoms, iškyla klausimas, kaip papuošti eglutę, kad ji būtų graži ir išskirtinė, kaip pasidaryti originalių žaisliukų, kurie džiugintų kiekvieno akis. Taigi, pasitelkę šeimos narius ir beribę išmonę, mokiniai namuose gamino įvairiausius žaliaskarės papuošalus: besmegenius, įvairiaspalvius burbulus, nykštukų kepuraites, angeliukus, puoštus kankorėžius, kaspinėlius, elniukus ir kt. Buvome sutarę pagaminti po vieną eglutės žaisliuką, tačiau pagauti kūrybinio polėkio, sukūrė net po kelis. Kabindami juos ant eglės šakų gėrėjomės jų grožiu.

„Aš, gamindama kalėdinį žaisliuką, jaučiau mamos šilumą ir meilę“, – dalinosi įspūdžiais Viktorija. Malonu buvo girdėti, kai Austėja sakė, kad priemones gaminti žaisliukui nupirko tėtis, o ji su mama kūrė. Triūsdama Evelina vis lėkdavo pas mamą, kad įvertintų ir pasigrožėtų darbu. Akvilė džiaugėsi, kad buvo smagu papuošti eglutę savo rankų gamybos žaisliukais.

Šiais metais mūsų klasės Kalėdų eglutė yra išskirtinė, nes buvimas šeimoje kartu, gaminant eglutės žaisliukus, tapo ypatingu laiku, padovanotu vienų kitiems, dirbta su meile ir džiaugsmu.

                                                                                            3c klasės mokytoja Dainora Užusienienė

© 2016. Visos teisės saugomos