Bėgdami kasdieninių rūpesčių ir darbų ratu, ne visada pamatome, kad pasaulis pilnas stebuklų, tegu ir mažų, tegu ir paprastų… Tokį mums padovanojo mokyklos bendruomenei skirta popietė „Kalėdų žvaigždė suspindo…“

Gruodžio 21 d. mokyklos aktų salėje 4c klasės mokiniai su savo mokytoja Loreta Valainiene parodė mums spektaklį „Gyvenimo spalvos“. Suskambus švelniai muzikai mama Vasarėlė pakvietė savo vaikus – jaunus medelius kūdikėlius Beržą, Klevą, Uosį ir kt. Geroji mama papuošė juos žaliomis skirtingomis skrybėlėmis. Po kurio laiko vaikai panoro auksinių kepurių. Smarkios muzikos lydimas į pagalbą atskubėjo Rudenėlis. Tik kukliajai Eglutei nereikėjo aukso, užteko žalios skaros. Pakilęs vėjas atneša žinią, kad jau madingos ne auksinės, o baltos skrybėlės. Medžiai reikalauja, kad motina jiems parūpintų baltąjį rūbą. Jiems nesvarbu, kad mamai reikės eiti pas nuožmųjį Šiaurį, kuris gali pražudyti ją. Supykęs Šiaurys nuplėšia savanaudžiams puošniąsias skrybėles. Laimei, mama nepražūva, bet lankys savo vaikus metuose tik vieną kartą.

Žiūrovai susidomėję stebėjo „Mažojo teatro“ reginį. Žodis, šokis, muzika perteikė ir gamtos kaitą metų laikais, ir leido pajusti, ką reiškia meilė, rūpestis, pasiaukojimas, kad tuštybė ir savanaudiškumas gali pražudyti.

Pasibaigus spektakliui, klausėmės kunigo Pavelo žodžių.

              

                                                                                     Marija Geniušienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos