Sausio 17 dieną mūsų mokyklos 1c ir 4c klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Sveikatos abėcėlė“, kuri vyko „Šaltinio“ progimnazijoje.

1c klasės mokiniai pristatymui paruošė 2 stendinius pranešimus. Lukas Pinevičius, Rusnė Aleknaitė ir Rytis Ramonas šauniai pristatė pranešimą „Sveika ir skanu“, o Greta Balčaitė, Saulė Samuolytė bei Ieva Dobrovolskytė susirinkusiems pateikė įdomių dalykų, kaip dailė padeda žmogui būti sveikam. Mergaičių pranešimas vadinosi „Dailės terapija“. Pirmokėliams pasiruošti padėjo jų mokytoja Asta Jatužienė.

4c klasės mokiniai Mėta Bumbrauskaitė, Rusnė Sabaitė ir Sidas Steponaitis, kuriuos ruošė mokytoja Loreta Valainienė, konferencijos dalyviams priminė, kodėl reikia plauti rankas, ir pristatė „Švarių rankyčių šokį“. Po renginio vaikai  dalinosi įspūdžiais. Mėta sakė, kad buvo labai įdomu. O ir tema svarbi, nes artėja gripo epidemija. Juk virusai bei bakterijos plinta daugiausia per nešvarias rankas. Rusnė džiaugėsi: „Man patiko, žiūrovai mūsų įdėmiai klausėsi, kartojo pratimus. Be to, ir aš pati daug ko iš kitų sužinojau“.

 

Mokytoja Loreta Valainienė

© 2016. Visos teisės saugomos