Kovo 21 d. Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje „Žiburėlis“ 4c klasės mokiniai dalyvavo renginyje „Teatro šviesoje“, skirtame Tarptautinei teatro dienai paminėti. Jaunieji aktoriai su savo mokytoja Loreta Valainiene parodė spektaklį „Gyvenimo spalvos“.

Mažieji žiūrovai iš Panevėžio lopšelio-darželio „Aušra“ susidomėję stebėjo „Mažojo teatro“ reginį. Po spektaklio vyko intelektualus spektaklio aptarimas su mažaisiais žiūrovais. Į ketvirtokų užduodamus klausimus darželinukai atsakinėjo labai noriai ir taikliai. Už puikius atsakymus gavo aktorės Eglutės sukurtą piešinį. Šis susitikimas buvo ir puiki tolerancijos pamoka.

Labai jautrus ir gražus vaidinimas. Man patiko, kad spektaklyje „Gyvenimo spalvos“ parodoma, kaip reikia gerbti Mamas. Šaunuoliai vaikučiai, aišku, išskirtinis AČIŪ ir spektaklio režisierei, mokytojai Loretai Valainienei. Dėkojame jai už mūsų vaikučių ugdomą kūrybiškumą, meilę teatrui. Vaikų pasirodymas buvo, kaip visada, nuoširdus, jaudinantis. Tik gerai pažįstant mokinius, galima kiekvienam vaikui parinkti tinkamą vaidmenį. Manau, kad mūsų vaikučiai taps tikrais aktoriais. Dar kartą Ačiū ir vaikams, ir mokytojai už prasmingą spektaklį.

                                                                                         Arono mama

© 2016. Visos teisės saugomos