Kovo 28 dieną 1 d klasės mokiniai Rugilė Navakaitė ir Justas Vasiulis dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teorinėje-praktinėje konferencijoje „Langas į gamtą“, kuri vyko „Saulėtekio“ progimnazijoje.

Konferencija prasidėjo aktų salėje. Čia konferencijos dalyviai stebėjo progimnazijos šeimininkų trumpą pasirodymą, išklausė fotomenininko K. Vainausko pranešimą „Gamtos fotografija“, susipažino su Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo mokytojos metodininkės V. Briedienės atliktu ilgalaikiu ekologiniu eksperimentu „Patyrinėkime: per kiek laiko suyra šiukšlės“.

Toliau darbas vyko grupėse. Visi dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes. Kiekvienoje grupėje buvo po devynis pranešėjus. Rugilė parengė pranešimą su skaidrėmis „Draugystės mėta“, o Justas – „Žuvys, žuvytės“.

Rugilei ir Justui patiko skaityti pranešimus, klausytis pradinukų pranešimų, jie sužinojo daug įdomaus ir naudingo apie daržoves, vandenį, šiukšlių rūšiavimą. Pirmokams patiko ir praktinė veikla bei judrus žaidimas apie gyvūnus „Surask porą“.

Kiekvienas konferencijos dalyvis buvo apdovanotas padėka ir atminimo dovanėle.

1d kl. mokyt. Violeta Matiukaitė

 

© 2016. Visos teisės saugomos