Balandžio 11 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniams buvo organizuota netradicinė diena, skirta Žemės dienai.

Veiklos prasidėjo klasėse, kur mokiniai kartu su mokytojomis kalbėjo apie šią dieną, piešė, turėjo galimybę skaityti internetinę pasaką su užduotimis „Šluotos kelionė“. Pasakoje vaizdžiai pasakojama, kaip senovėje buvo švarinamasi ir kaip mūsų laikų laikais laikomės švaros, kaip saugome žemę. Mokiniai turėjo galimybę atsakyti į pasakoje pateiktus klausimus, prisiminti, kaip rūšiuoti atliekas ir kokia iš to nauda.

Kita veikla vyko aktų salėje. Mokinių laukė astronominė popietė, kurią organizavo „Garsios Tylos observatorija“. Pirmas klausimas mokiniams buvo „Nuo ko prasideda Kosmosas?“ Vaikai atsakė, kad nuo ateivių... Išklausę labai gražaus, vaizdingo pasakojimo apie tai, kas vyksta danguje, sužinojo dar daugiau Visatos paslapčių. Mūsų mokyklos smalsūs ir žingeidūss mažieji astronomai, turėjo begalę klausimų vedėjams. Pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę pasižiūrėti per teleskopą.

Žemės dienos renginys pavyko puikiai, buvo labai įdomus, turiningas ir dar kartą parodė, kad mokiniai žino, kaip saugoti mūsų Žemę, kad būtų švaru, saugu ir patogu gyventi... Labai ačiū edukacinės programos vedėjams!  

3a klasės vyr. mokyt. Nomeda Kizlienė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos