Balandžio 16–17 dienomis Gamtos mokykloje ir Smėlynės bibliotekoje vyko Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių projekto „Per knygą – į gamtą“ skaitymo skatinimo konkursas „Knygų mugė“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai.

1–2 klasių komandą sudarė Austėja Kazlauskaitė, Justas Vasiulis (1d, mokyt. V. Matiukaitė), Tajus Cukuras ir Goda Šteimanaitė (2d, mokyt. R. Putauskienė). 3–4 klasėms atstovavo Justina Sazanova ir Arijus Jokubauskas (3c, mokyt. D. Užusienienė), Emanuelė Malaiškaitė ir Gabrielius Budreika (4b, mokyt. A. Purkėnaitė-Jokubauskienė).

Po konkurso vedėjų sveikinimo mokiniai atliko įvairias užduotis: grupavo knygelių autorius, pavadinimus ir veikėjus, atsakinėjo raštu į pateiktus klausimus, rinko populiariausią projekto knygą. Vieno taško persvara laimėjo Claudijos Fries knygelė „Atsikrausto kiaulė“. Kol komisija skaičiavo rezultatus, pradinukai stebėjo „Šaltinio“ progimnazijos dramos trupės trumpą pasirodymą „Laimė yra LAPĖ“ ir Gamtos mokyklos mokytojos sekamas pamokančias pasakas apie katinėlį ir genelį.

1–2 klasių komanda apdovanota padėka už meilę knygai, žinias ir aktyvų dalyvavimą konkurse ir atminimo dovanėlėmis.

3–4 klasių komanda iškovojo antrą vietą konkurse ir buvo apdovanota diplomu bei atminimo dovanėlėmis.

Konkurso organizatoriai pasidžiaugė, kad pradinukai – puikūs ir atidūs skaitytojai ir labai aktyviai dalyvavo konkurse.

 

1d kl. mokytoja Violeta ir 4b kl. mokytoja Asta

© 2016. Visos teisės saugomos