Mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“, jungiantis 57 mokinius, balandžio 18 dieną dalyvavo VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai“, kuriame choras buvo įvertintas 2 laipsnio diplomu ir buvo pakviestas dalyvauti Klaipėdoje vyksiančiame baigiamajame koncerte.

Šis festivalis-konkursas vyksta jau šeštą kartą. Džiaugėmės proga jame dalyvauti. Pirmąją dieną, birželio 15-ąją, mūsų dainorėliai grožėjosi Klaipėdos miestu, Smiltynės pakrante, jūros bangelėmis, džiaugėsi delfinų pasirodymu, kėlėsi keltu, mėgavosi saulės spindulėliais, o birželio 16-osios ryte dalyvavo generalinėje repeticijoje, pasipuošę marškinėliais su mūsų mokyklos logotipu. Repeticijos metu neužmiršo mūsų ir lietutis kaip visada „palaistyti“, bet nuotaika buvo puiki. Papietavę pradėjome ruoštis 5 km eitynėms, kurias puošė moksleivių chorai iš visos Lietuvos: beveik 200 chorų, apie 6000 dalyvių. Tiek vaikams, tiek mamoms jos neprailgo: dainavome dainas, skandavome šūkius. Su vienu iš jų – „Viens, du, trys – Panevėžys, trys, du, vienas – Karką myli kiekvienas“ – ir įžygiavome į Klaipėdos vasaros estradą. Šventinė nuotaika vyravo viso koncerto metu, kuris buvo transliuojamas tiesiogiai į visas pasaulio šalis.

Nors grįžome 2 val. po vidurnakčio, tačiau su daugybe puikių įspūdžių ir su ryžtu ruoštis Lietuvos respublikinei „Dainų šventei 2020“, kuri vainikuos 30 nepriklausomos Lietuvos metų.

Muzikos mokytoja A. Mikolaitienė

Visas šventinio koncerto vaizdo įrašas (mūsų choras – pirmoje ir antroje eilėse prieš D tribūną, su žalsvais šalikais) čia

 

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos