Vasario 26 dieną Gamtos mokykloje vyko mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2020“, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šio renginio vienas iš tikslų – susieti vaikų patirtį, išgyvenimus, jutiminį suvokimą su jį supančiu pasauliu, gebėjimu taikyti praktinėje veikloje.

Į olimpiadą susirinko net 31 pradinių klasių mokinys iš įvairių miesto mokyklų. Joje dalyvavo ir du mūsų mokyklos ketvirtokai: Roneta Nerlikaitė (4c) ir Vakaris Ablėnas (4e).

Olimpiados dalyviai turėjo atlikti penkias užduotis apie augintinius, žmogų, augalus, kiaušinius, gamtą, o už teisingą atsakymą gaudavo po 1 balą. Ronetai ir Vakariui užduotys nekėlė didelių sunkumų ir jie teisingai atsakė į daugelį pateiktų klausimų. Daugiausiai balų surinkę dalyviai tapo olimpiados diplomantais. Susipažinę su vertinimo rezultatų suvestine apsidžiaugėme, kad Ronetai pasisekė tapti diplomante.

Kovo 20 dieną ir vėl lankysimės Gamtos mokykloje. Žemės dienos šventės metu vyks mažosios olimpiados „Pelėdžiukas 2020“ diplomantų apdovanojimas.

Mokytoja Dainora Užusienienė

 Panevėžio Gamtos mokyklos informacija (skaityti).

 

© 2016. Visos teisės saugomos