Gruodžio 4 dieną Vilniuje vyko Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Nacionalinės švietimo agentūros organizuojama konferencija „Saugios mokyklos kūrimo keliai ir atradimai“. Renginio dalyvius pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Arūnas Plikšnys.

Konferencijos metu buvo pristatyti ES lėšomis vykdomų projektų rezultatai, jų nauda mokykloms. Respublikos ugdymo įstaigos pasidalino prevencinių programų įgyvendinimo patirtimi, kaip įsivaizduoja sėkmingą, saugią mokyklą. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą apie prevencinės programos „Savu keliu“ įgyvendinimą Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje pristatė mokytoja Modestė Vaicekauskienė ir socialinė pedagogė Jolanta Matiukė.

Renginio metu kalbėjo verslininkas Ilja Laursas, kuris pristatė pranešimą „Sėkmingos mokyklos receptai verslininko akimis“. Konferencijos pabaigoje vyko žurnalisto Aurimo Perednio moderuojama diskusija apie saugios mokyklos kūrimo kodą.

Renginio metu ne tik pristatėme ir pasidalinome savo mokyklos patirtimi, bet ir sužinojome, kaip sekasi kitoms Lietuvos mokyklos įgyvendinti skirtingas prevencines programas.

M. Vaicekauskienė, J. Matiukė

© 2016. Visos teisės saugomos