Artėja gražiausios metų šventės – Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Vaikai šių švenčių ypatingai laukia, todėl norisi tą laukimą paversti įsimintinu ir prasmingu. Todėl, vedini šios idėjos, 4c klasės mokiniai kartu su savo šeimos artimaisiais nutarė dalyvauti klasės projekte „Kalėdinių eglučių spindesys“.

Kokios Kalėdos be gražuolės eglutės namuose, mokykloje? Ji nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių medžiagų ir nors maža dalele prisidėti prie gamtos tausojimo. Projekto dalyviai, pasitelkę savo fantaziją, kūrybiškumą bei kruopštumą, iš popieriaus, kankorėžių, veltinio, saldainių, kartono, medžio lentelių, makaronų ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų gamino įspūdingas ir originalias kalėdines eglutes, kurios pradžiugino ne tik klasės draugus, bet ir visą mokyklos bendruomenę. Viena iš gražuolių, kuriai produktus pirko tėtis, mama užmaišė tešlą ir iškepė, o Karina su sesute sulipdė glaistu ir papuošė, klasėje dar ir dabar kvepia meduoliais. Gerda su tėčiu, dirbtuvėse išpjovę pagaliukus iš medžio, o namuose juos sutvirtinę ir priklijavę šviečiančius burbulus, sukūrė įdomią eglutę. Austėja su darbštuole mama pagamino net 4 eglutes. Arijus, pirmasis atnešęs savo kūrinį, nustebino klasės draugus eglutės grožiu.

Džiugu ir gera matyti, kad tėveliai, šeimos artimieji taip noriai įsitraukė į projekto vykdymą, dalinosi savo turima patirtimi, siekė kokybiško vaikų ugdymo, nuoširdaus bendravimo. Ir mokiniai patyrė daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Ačiū Jums už sukurtą grožį! Linkiu visiems jaukių bei gražių artėjančių švenčių!

             4c klasės mokytoja Dainora Užusienienė

© 2016. Visos teisės saugomos