Kiekviena išaušusi diena, o ypač vasaros, – laukiama ir nepakartojama, kupina naujų įspūdžių ir netikėtų patirčių.

Rugpjūčio 24–28 dienomis mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara draugų rate“. Ši stovykla organizuojama jau antrus metus. Tai buvo puiki galimybė vaikams ne tik bendrauti, lavinti gebėjimus, smagiai ir turiningai praleisti laiką, bet ir išmokti naujų dalykų, išgyventi kūrybos džiaugsmą.

Stovyklautojai kūrė vėliavą, stovyklos šūkį, piešė ant plėvelės, sportavo, aplankė Panevėžio raj. Upytės linų muziejų, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lino kelias“. Amatų rūmuose susipažino su molio savybėmis, o pamokos „Molis atgyja žmogaus rankose“ metu nusilipdė puodynes arba paukščiukus.

Daug įspūdžių paliko išvyka Į Panevėžio raj. Krekenavos regioninį parką. Čia vaikai edukacinių užsiėmimų metu ieškojo lobio bei pasivaikščiojo pojūčių taku ir labirintu. Pakilę į 25 metrų aukščio apžvalgos bokštą stovyklautojai išvydo nuostabius apylinkių vaizdus.

Krekenavos regioninio parko lankytojų centre esanti edukacinė-pažintinė erdvė leido pajusti daugybę įvairių pojūčių. Išvyką vainikavo vaistažolių, augančių Krekenavos apylinkėse, arbatos ragavimas.

Patyrę ir išgyvenę daug teigiamų emocijų, teikdami pirmenybę sveikai gyvensenai, vaikai nuoširdžiai džiaugėsi akimirkomis praleistomis stovykloje. Kartu džiaugiamės ir mes, stovyklos organizatorės: Rasa Aleliūnienė, Milda Medeckienė ir Asta Šulskienė.

Asta Šulskienė, mokytoja

 

© 2016. Visos teisės saugomos