Panevėžio miesto savivaldybės organizuotame ROBO-TECH konkurse dalyvavo vaikai iš įvairių Panevėžio miesto mokyklų. Tai kūrybos konkursas, kurio metu panaudojant šiuolaikines technologijas buvo sukurti įvairūs robotai, ieškantys sprendimų situacijose, kuriose atsiduria įvairaus profilio gamybinės, paslaugų ir logistikos įmonės. Konkursas rengiamas, siekiant skatinti mokinių kūrybiškumą ir domėjimąsi robotikos sritimi.

Mūsų mokyklai ROBO-TECH konkurso pradinių klasių kategorijoje atstovavo penkios trečių klasių mokinių komandos. Mokinių komandas rengė mokytoja Asta Jatužienė. Mokiniai piešė arba projektavo robotą – pagalbininką bet kuria pasirinkta kompiuterine programa. Filmuotą medžiagą, braižytus brėžinius, darbo aprašus, kuriuose reikėjo detaliai nurodyti robotų paskirtį bei kaip jie veikia ir atlieka savo tiesiogines funkcijas, komandos siuntė konkurso organizatoriams elektroniniu paštu. Komisija vertino konkursui pateiktus kūrinius, atsižvelgdama į originalumą, kūrybiškumą, estetinį vaizdą, darbo užbaigtumą.

Džiaugiamės ir sveikiname ROBO-TECH konkurso nugalėtoją komandą ROBOKAR-5 su robotu TAXI-autorlaiviu. Komandos dalyviai – Liepa Subačiūtė, Mantas Zinys, Dovydas Šeškus (3c klasė). Antrąją vietą laimėjo ROBOKAR-4 komanda, sukūrusi Robo-mokytoją-padėjėją!!! Komandos dalyviai – Grėta Balčaitė ir Rusnė Aleknaitė (3c klasė).

Džiaugiamės, jog vaikų projektai labai išradingi ir sprendžiantys jų kasdienybėje kylančias problemas.

Mokytoja Asta Jatužienė

© 2016. Visos teisės saugomos