Eglė – būtinas atributas, be kurio neįsivaizduojamos šv. Kalėdos! Artėjant šventėms, o po namus ir miesto gatves pasklidus kalėdiniams kvapams bei nuotaikoms, iškyla klausimas, kaip papuošti eglutę, kad ji būtų graži ir išskirtinė, kaip pasidaryti originalių žaisliukų, kurie džiugintų kiekvieno akis.

Gruodžio mėnesio pradžioje 1c klasės mokiniai vykdė projektą „Eglutė žalia jau stovi mūs klasėj visa išpuošta“, kurio veikloje kvietė dalyvauti ir šeimos narius. Pasitelkę beribę išmonę visi namuose gamino įvairiausius žaliaskarės papuošalus: įvairiaspalvius burbulus, puoštus kankorėžius, nertas snaiges, popierinius žaisliukus ir kt. Buvome sutarę pagaminti po vieną eglutės žaisliuką, tačiau kai kurie mokiniai, pagauti kūrybinio polėkio, sukūrė net po kelis. Kabindami ant eglės šakų gėrėjomės jų grožiu.

Šiais metais mūsų klasės Kalėdų eglutė yra išskirtinė. Tik truputį liūdna, kad neilgai teko gėrėtis jos grožiu, nes buvo paankstintos mokinių žiemos atostogos. Tačiau buvimas šeimoje kartu, gaminant eglutės žaisliukus, tapo ypatingu laiku, padovanotu vienų kitiems, dirbta su meile ir džiaugsmu.

                                                                                            1c klasės mokytoja Dainora Užusienienė

© 2016. Visos teisės saugomos