Mūsų mokyklos 1b klasės ir 2c klasės mokiniai įsijungė į projektą „Sveikata visus metus 2021“. Šio projekto organizatorius yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, projekto partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos vienuolikos užduočių kelionę visus 2021-uosius metus. Kiekvieną mėnesį skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis.

Vasario mėnesio iššūkis: „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“. Mūsų mokyklos 1b klasės mokinių komanda „Mes sveikuolių šalyje“ ir 2c klasės mokinių komanda „Sveikatukai“ pagal pateiktą temą, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų / globėjų, mokytojų Astos Purkėnaitės-Jokubauskienės ir Modestės Vaicekauskienės, socialinės pedagogės Jolantos Matiukės įgyvendino ir pristatė pirmąjį kūrybinį iššūkį. Įgyvendinant iššūkį vaikai patyrė be galo daug gerą nuotaiką sukėlusių akimirkų, grožėjosi nuostabia gamta žiemą ir visais jos teikiamais smagumais. Visi supratome, kad šiandien esame patys turtingiausi, nes esame sveiki.

Komandų „Mes sveikuolių šalyje“ ir „Sveikatukai“ dalyviai, padedami mokytojų Modestės Vaicekauskienės ir  Astos Purkėnaitės-Jokubauskienės bei socialinės pedagogės Jolantos Matiukės ryžtingai nusiteikę įveikti visą metų sveikatos užduočių kelionę.

Socialinė pedagogė Jolanta Matiukė

Su atliktomis užduotimis galite susipažinti mokyklos Facebook paskyroje: 1b, 2c.

© 2016. Visos teisės saugomos