Neigiamų socialinių veiksnių projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklos tęsiasi. Šį kartą Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje svečiavosi POUND ir ZUMBOS trenerė Audronė Petronaitytė. Kiekvienas jos apsilankymas mūsų mokykloje yra labai laukiamas mokinių, nes Audronė savo energija ir gera nuotaika moka sudominti bei išjudinti net nemėgstančius sportuoti. Jos parengtuose užsiėmimuose aktyviai dalyvauja visi pakviesti mokiniai – jie juda, sportuoja, atlikinėja užduotis ir linksmai leidžia laiką.

Prieš atvykstant trenerei Audronei vyko pasiruošimas treniruotei-užsiėmimui. Mokiniai pūtė balionus, juos kabino ant lankų ir stovų, ruošė projekto plakatą, derino marškinėlių spalvas ir kt. Birželio 10 dieną Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos vidiniame kiemelyje surengėme tikrą POUND sporto šventę. 4c klasės mokiniai atlikinėjo įvairias užduotis su POUND lazdelėmis, šoko POUND muzikos ritmu, atlikinėjo pratimus su balionais ir kt.

Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu užsiėmime. Gera nuotaika, sveikas gyvenimo būdas ir juokas nuaidėjo ne tik mokyklos kiemelyje, bet ir mokinių veiduose bei širdyse. Būdami fiziškai aktyvūs, sveiki ir geros nuotaikos mokiniai pasitiks ilgai lauktas vasaros atostogas.

Kristina Tarutienė, psichologė

 

© 2016. Visos teisės saugomos