Atmintinė būsimųjų pirmokų tėvams (skaityti)

*** *** *** 

Švietimo skyrius informuoja:

Esant sudėtingai COVID-19 paplitimo epidemiologinei situacijai ir siekiant išvengti viruso sukeliamų skaudžių pasekmių, dokumentai dėl priėmimo į pirmas ir penktas klases Švietimo skyriuje bus priimami tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus Švietimo skyriui galima teikti tik el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nuo sausio 5 d. 8.00 val. (anksčiau išsiųsti prašymai nebus registruojami).

Asmenys, el. paštu išsiuntę prašymus, apie jų gavimą bus informuojami el. paštu. 

 

Būsimųjų pirmokų mokytojos (2021–2022 m. m.) 

 

RASA  PUTAUSKIENĖ

Esu mokytoja, kuri mėgsta išbandyti įvairiausius dalykus. Į savo mėgstamą darbą visuomet einu su dideliu noru ir šypsena, nes ten laukia vaikai. Visuomet stengiuosi pažinti kiekvieną savo mokinį, kad galėčiau atskleisti stipriąsias mokinio puses ir suteikčiau mokiniams galimybę pajusti sėkmę, pasitikėjimą savimi. Stengiuosi, kad kiekvienas suprastų, jog visos kliūtys įveikiamos. Nuolatos ieškau naujų mokymo būdų, kurie mokiniams neleistų nuobodžiauti. Su savo mokiniais susidraugauju per dainą, muziką, įvairią bendrą veiklą: įvairius projektus, edukacines išvykas. Kartu dalyvaujame ne tik miesto, bet ir respublikiniuose renginiuose.

 

                                                                                               

 AURIKA  ZIMBLYTĖ-BLANSJAAR

Būti mokytoja svajojau nuo ketvirtos klasės ir to nuoširdžiai siekiau. Anksti supratau,kad mano pasirinkimas teisingas, kad buvimas su vaikais – tai nuolatinis augimas ir tobulėjimas. Man prasmingi brazilų rašytojo P. Coelho žodžiai: „Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti“.

Šiandien, turėdama 27 metų darbo patirtį, mokykloje į kiekvieną vaiką žiūriu kaip į asmenybę ir ieškau kelio į jo širdį, bandau surasti jo stipriausias puses ir padedu joms atsiskleisti.

Būdama meniškos prigimties daug dėmesio skiriu dailei ir teatrui. Stengiuosi klasėje sukurti ramią aplinką, kurioje atsiskleistų vaikų gabumai. Man svarbiausia, kad vaikas būtų atsakingas, jautrus, smalsus, gebantis užjausti kitą, mokėtų džiaugtis savo ir draugų siekiais, mokėtų gerbti save ir kitus.

 

 Logopedinių klasių mokytojos


RASA  ALELIŪNIENĖ

Esu pradinio ugdymo mokytoja, tikinti, jog pedagogo tikslas yra padėti kiekvienam vaikui rasti jo sėkmės raktą.  Prieš 25 metus įgyta pedagogo ir andragogo profesija leido suprasti, jog kiekvienas įvykis, kiekviena patirtis ugdant skirtingus vaikus yra pamoka. Gyveninas kasdien mums siūlo daugybę naujų iššūkių,  o šiuolaikiniai mokiniai yra ypač imlūs naujovėms bei pasirengę maksimaliai išnaudoti informacinių technologijų teikiamas galimybes.  Pedagogo darbas yra ypač svarbus ugdant ir auklėjant, ne tik pačius gabiausius, bet ir specialiųjų poreikių, elgesio ir emocijų sutrikimų turinčius vaikus. Tai patyriau ketverius metus dirbdama su logopedine klase. Ši patirtis neįkainojama. Supratau, kad pagarba, bendravimas, gerumas, nebijojimas klysti ir žingsnis po žingsnio tikslo link gali nugalėti sunkumus bei padėti vaikams užaugti savarankiškomis, drąsiomis bei kūrybiškomis asmenybėmis. Galiu pasidžiaugti padėjusi vaikams atverti teatro užkulisius ir patirti vaidybos jaudulį. Nuo pirmųjų pedagoginio darbo metų, padedu pažinti pasaulį ir save, statydama su vaikais spektaklius. Tikiu, kad vaikai su šypsena ir atvira širdimi kurs pasaulį tokį, kuriame norės gyventi. Tikiu, kad meilė gali pakeisti pasaulį. Tereikia klausyti širdies. Juk viską, ką išgyvename, padeda tapti žmogumi, kuriuo esame dabar.


  

ASTA  ŠULSKIENĖ

Ugdyti vaiką – tai augti su juo drauge, pažinti jį, padėti jam atsiskleisti, o susidūrus su sunkumais, padrąsinti ir įkvėpti pasitikėjimo. Vaikai – tai unikalūs kūriniai, nuoširdžiai mylintys, tikintys, laisvi, geri ir teisingi. Būti su vaikais, mokyti vaikus – tai gyvenimo dovana išgyventi pasaulio grožį ir įvairovę dar kartą ir kas kartą naujai. Todėl dirbdama su mažaisiais patiriu gyvenimo džiaugsmą ir prasmę. Vaikai – mūsų mokytojai... Todėl nuolat tenka tobulėti, augti, semtis žinių, kurti ir improvizuoti, planuoti ir mąstyti.

Jeigu Jūs paklaustumėte manęs, kokią profesiją rinktumėtės vėl, net neabejodama atsakyčiau: mokytojo. Tikėjau ir tikiu, jog pirmasis mokytojas padeda kertinius akmenis vaiko tolimesnei veiklai, tikslams, siekiams, daro didžiulę įtaką vaiko tobulėjimui.

 

 

 

 

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos