Mokslo metai – įtemptas darbas. O po darbo visada smagu šauniai pailsėti...

AČIŪ visiems visiems, pasidalinusiems išvykų įspūdžiais ir akimirkomis, kurias rasite GALERIJOJE–2015 m. pavasaris :)

5a klasių mokiniai lankėsi Pakruojo dvare

Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Cukierkų gamyba“, susipažino su Lietuvoje didžiausio dvaro pastatais, jų paskirtimi, lankėsi įvairios paskirties salėse, kambariuose. Kviečiame perskaityti mokinių patirtus įspūdžius:

Man patiko glostyti ir maitinti žemaitukus. (Deividas)

Bausmių kambarys, cukierkų gamyba – buvo įdomu. (Laurynas)

Patiko pats dvaras, kostiuminė, kino filmas malūne. (Linas)

Man patiko cukierkų gaminimas, kostiuminė, dvaras, arkliukų glostymas. (Melita)

Smagu buvo gaminti cukierkas susipažinti su bausmėmis, kaip ponai bausdavo tarnus prieš 200 metų. (Alanas)

Patiko viskas, išskyrus parfumerinę. Ten nosį erzino stiprūs kvapai. (Augustinas)

Patiko gaminti cukierkas, ,,būti ponu“. Buvau pasipuošęs brangiu cilindru. (Aivaras)

Patiko cukierkų gaminimas, o iš visų bausmių už nedorus darbus pati žiauriausia ta, kai žiurkė graužia žmogaus pilvą. (Dmitrij)

Patiko viskas. Įdomiausia buvo bausmių kambary. (Erikas)

Mintis surinko Virginija Jeleniauskienė

5b pramogavo Anykščiuose

Penktokai smagiai leido laiką Anykščiuose. Aštrių pojūčių patyrė Dainuvos nuotykių slėnio trasose. Išbandė vandens kamuolį. Važinėjosi vasaros rogutėmis.

„Skani“ 5c išvyka

Mokiniai lankėsi Šiauliuose. Apžiūrėjo vienintelį Baltijos šalyse Katinų muziejų. Aplankė miesto simbolį - Auksinį berniuką, klaidžiojo energetiniu labirintu, žaidė auklėtojos sumanytus žaidimus... Ekskursiją baigė „Rūtos“ edukacinėje programoje „Saldžioji laboratorija“.

6 b klasė vyko į Vilnių

Mokiniai aplankė Energetikos ir technikos muziejų. Labai smagiai praleido laiką didžiausiame Europoje ir pirmajame Lietuvoje batutų pramogų centre „SKY Park“.

7b ir 7c klasių išvyka į Vilnių

Pirmiausia aplankėme Gedimino pilį, Vilniaus senamiestį, Valdovų rūmus. Diena pasitaikė lietinga, todėl teko keisti planus – vietoje „Labas“ parko nusprendėme vykti į SKY parką. Mokiniai liko patenkinti ekskursija ir noriai dalinosi savo įspūdžiais su visais:

„Ekskursiojos įspūdžiai neapsakomi... Tai, ką patyrėme, – nenusakoma žodžiais... Lipimas per lietų į Gedimino pilį – tai nuostabu ...“

„Ekskursija buvo labai įdomi. Visi patyrėme daugybę įspūdžių. Patiko Valdovų rūmai, išvydome daugybę senovinių daiktų, kuriais naudojosi valdovai. Ekskursijoje buvo ir pramogų – Sky parkas ir Akropolis. Ekskursija patiko“.

„Įdomiausia ekskursijos dalis buvo šokinėti ant batutų, nes pašoki labai aukštai ir minkštai nusileidi...“

„Buvo labai smagu ant batutų šokinėti Sky parke. Galėjome iššokti labai aukštai, jautėmės labai lengvi. Valdovų rūmuose apžiūrėjome senovės valdovų daiktus – jie yra labai įspūdingi...“

Taigi, jei nebuvote Vilniuje ir neaplankėte Valdovų rūmų, Vilniaus senamiesčio ir Sky parko, tai būtinai aplankykite – nepasigailėsite :)

7c klasės mokiniai ir auklėtoja Kristina Tarutienė

Aštuntokai ilsėjosi Latvijoje

 

8c ir 8d mokiniai aplankė mūsų kaimynus – pabuvojo Latvijoje. Pasivaikščiojo po Kuldygą, dar vadinamą „Latvijos Venecija“. Pasigrožėjo plačiausiu kriokliu per Ventos upę, aplankė unikalius Riežupės smėlio urvus. Žavėjosi garsiosiomis Ventspilio karvutėmis ir ramiu Baltijos pajūriu...

Svetainėje lankosi 45 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos