Karaliaus Mindaugo husarų batalionas kiekvienais metais švenčia Vėliavos dieną, sukviesdamas kariūnus, savanorius ir visus norinčius pabandyti „Husaro tako“ specialų kliūčių ruožą. Šiemet mūsų mokyklos 7b kariūnai pasiryžo išbandyti savo jėgas šiose labai sudėtingose ir ekstremaliose varžybose.

Komandas kliūčių ruože lydėjo instruktoriai, tačiau tai, ką patyrė mūsų mokyklos mokiniai, sunkiai nupasakojama žodžiais: teko ir bėgti, kopti, plaukti šalta upe, iki pusės bristi per pelkę. Bet juk ten, kur dalyvauja komanda, yra visada lengviau. Bet kartą paragavęs negali sustoti, mums taip patiko, kad tas ekstremalias situacijas kartotume dar ir dar kartą. Tikras vyriškumo egzaminas, kurį išlaikė ir merginos, ir vaikinai.

Po kliūčių ruožo klausėmės Jovitos Suzanovičienės ir grupės atliekamų dainų bei stebėjome „Viduramžių pasiuntinių“ karių pasirodymo, dalyvavome jų organizuotoje praktinėje užduotyje, susipažinome su ginklais.

Dar turėjome galimybę stebėti šiuolaikinės kariuomenės pasirodymą – priešo nukovimą pasalos metu.

Renginys labai geras, todėl rekomenduotume visiems, jeigu nesudalyvauti, tai bent atvykti stebėti reginio. Nenusivilsite!

I. Subačienė ir 7b kl. kariūnai 

 

 

Svetainėje lankosi 29 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos