Kas pirštinėje gyvena? Ką daryti, kad  būtų puiki nuotaika? Ar galima tik pramogauti ir nieko nedirbti? Kas yra tikras draugas? Į tokius ir dar sudėtingesnius klausimus išradingai ieškojo atsakymų šeštokai, susirinkę aktų salėje į netradicinę pamoką „RUSŲ KALBOS ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ“.

6a klasė dainuodama ,,atplaukė“ laivu, kurios įgula buvo linksma ir įdomi: Princesė, Raudonkepuraitė, Pepė Ilgakojinė, Simsonas, Kempiniukas, trys piratai, batuotas katinas, du peliukai Mikiai, ančiukas Donaldas, Liūtė, balsingoji Maša ir, žinoma, laivo kapitonė. 6b klasės mokiniai ir pasakų „Pirštinė“ bei „Ožiukas, kuris mokėjo skaičiuoti iki 10“ veikėjai visiems priminė, kad protas ir žinios – tai jėga, o pagalba ir geras žodis draugui visada reikalingi. 6c klasės  mokiniai atliko dainelę apie tinginiuką ir įrodė, kad darbštiesiems daug paprasčiau ir lengviau gyventi. Šventėje dalyvavę penktokai, kurie šiais mokslo metais pradėjo mokytis antrosios užsienio kalbos, jau taip pat moka abėcėlę, eilėraštukų ir dainelių. Vaidinome, šokome,  žaidėme, dainavome ir džiaugėmės, kad tiek daug mokame.  Galime jau apie atostogas pradėti galvoti, todėl pabaigoje visi draugiškai apie stebuklingai šiltą vasarą ir dainavome.

Sakoma, kad gera pradžia – pusė darbo. Tikimės, kad antroji mūsų darbų pusė taip pat bus išradinga, kūrybinga, rezultatyvi, gal kai kam ir nelengva, bet tikrai naudinga.

                                                                                                  6-tų klasių rusų kalbos mokytojos

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos